top of page
Modern Architecture

Hakkımızda

Gflight Simülatör Teknoloji Yazılım Donanım Tic.Ltd.Şti. olarak, muvazzaf pilotlara, öğrenci pilotlara, hobi amaçlı sanal havacılara gerçekçi bir uçuş deneyimi yaşatmak, becerilerini ve kas hafızalarını geliştirmek, zorlu hava şartlarını ya da olası acil durum senaryolarında uçuş yapabilmelerini sağlamak amacıyla hareketli ve hareketsiz, son kullanıcıların modül modül de ulaşabileceği uçuş simülatör sistemlerinin yazılım, donanım, satış, pazarlama ve operasyon çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Gflight Simülatör olarak başlıca amacımız Türkiye’de ve tüm dünyada bu işe gönül vermekte olan tüm profesyonellere ve hobi amaçlı havacılıkla ilgilenen tüm ilgili kitleye istedikleri kalitede, gerçeklikte ve tak-çalıştır mantığıyla çalışan simülatör sistemlerimizle güvenli bir ortamda eğitim yapmalarını, hava koşullarını senaryo edebilmelerini, sayısız kez deneyim kazanmalarını, farklı uçak modellerini deneme imkanlarını, acil durum senaryolarını deneyimlemeleri için yazılımı ve donanımı tamamen Türk mühendislerine ait en büyük yerli simülatör üreticisi olmayı hedeflemekteyiz.

Gflight Simülatör olarak tüzel kişilere danışmanlık ve mentorluk veren bazı firmaların assesment center, yönetici koçluğu, takım çalışması vb. ihtiyaç ve beklentilerin ölçüldüğü eğitimlerde adayların çalışmalarını teoride ve pratikte ölçmede kullandıkları uçuş simülatörlerinin de ana tedarikçisi olarak çalışmaktayız.

Havacılığın ruhunu ve farkını hep birlikte yaşamak için sizleri satış ofisimize bekliyor, diğer pazarlama kanallarımız ile iletişime geçmenizi diliyoruz.

 

Boeing 737-800, 900, NGX, Airbus 319, 320, 321 ve Cessna 172 uçuş simülatörleri üreten Gflight isteğe özel bütün ya da parça parça şeklinde  kokpit sistemleri üreterek her kullanıcıya hitap etmeye devam ediyor.

bottom of page