top of page

SİMÜLATÖR HİZMETİ

Havacılığa ilgi duyan öğrenci ve muvazzaf pilotlar için IFR ve VFR sınavlarını geçmek veya farklı uçuş rotalarını deneyimlemek artık çok daha kolay. Gflight simülatörleri, binlerce dolar harcamadan pilotluk deneyimini evlerinizde veya iş yerlerinizde yaşamanızı sağlar.

Gflight simülatörleri, hem profesyonel havacılık uzmanlarına hem de amatör havacılara gerçekçi bir uçuş deneyimi sunar. Boeing 737-800 simülatörümüz için MCP, EFIS, THROTTLE, MIP PANEL, OVERHEAD, PEDESTAL modülleri gibi donanımları satın alarak, hayalinizdeki uçuşları gerçekleştirebilirsiniz. Airbus ve Cessna simülatörleri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gflight simülatörleri ile, gerçek pilotluk deneyimini yaşamak için yüzbinlerce dolar veya euro harcamanıza gerek kalmaz. Sizi daha fazla bilgi edinmeye veya bir sipariş vermek için bize ulaşmaya davet ediyoruz.

SİMÜLATÖR KİRALAMA HİZMETİ

Tüm öğrenci pilotlar, muvazzaf pilotlar ve amatör havacılık tutkunlarının saatlik tek kaptan veya çift kaptan simülatör kiralama, pilot öğretmen eşliğinde (ayrıca ücret gerektirrir) kiralama ile dilediğiniz havaalanından havalanıp tüm meteorolojik şartları anlık olarak değiştirebileceğiniz kontrol paneli ile Gflight simülatörlerimizi kiralayabilirsiniz.

Not: Simülatör kiralama hizmeti için randevu oluşturmanız gerekmektedir.

Randevularınız için:

535 650 07 91

satis@gflight.com.tr

3D BASKI HİZMETİ

3 boyutlu yazıcılar bilgisayar ortamında oluşturulmuş 3 boyutlu  çizimleri  elimizde tutabileceğimiz hale getiren makinalardır. 3d baskı teknolojisiyle beraber geleneksel üretim yöntemleriyle yapılaması zor geometrik baskılar yapılabilir ve bunu çok daha düşük maliyetlerle yapmamızı sağlar. 3d çıktı alabilmek için sahip olmanız gereken tek şey 3d çizim programı kullanarak bir çizim oluşturmaktır. Oluşturduğunuz 3d çizimi baskı öncesi 3 boyutlu bir obje üretmek için yapmanız gereken tek şey 3 boyutlu bir tasarım programı kullanarak 3 boyutlu prototipini istediğiniz objeyi çizip bunu 3d yazıcının anlayabileceği hale getirmeniz. Sonrasında Gflight 3d ekibimiz çizimlerinizi dilimleyip baskıya hazır hale getiriyoruz ve 3d yazıcı katman katman tasarımınızı üretmeye başlıyoruz.

3D BASKI SİPARİŞ HATTI

Çizimlerinizi .stl formatında RAR ya da ZIP olarak 3dbaski@gflight.com.tr adresine gönderebilir ya da aşağıdaki iletişim hattımızdan destek alabilirsiniz.

Gönderiniz için teşekkürler!

YEDEK PARÇA HİZMETİ

Satın almış olduğunuz tüm Gflight modüllerin 2 yıl garantisi mevcuttur. Olası arıza durumunda tarafımıza ulaştığınızda Gflight teknik ekibi hemen, açmış olduğunuz ticketlar vasıtasıyla bize ulaştığınızda ise size en geç 6 saat içerisinde garanti dahilinde ya da ücreti mukabil çözüm üretiyoruz.

bottom of page